Βιωματικό Σεμινάριο Ανάπτυξης Επιχειρηματικής Ιδέας με χρήση LEGO(R)

Tο Τμήμα Οικονομικών Επιστημών και η Μονάδα Καινοτομίας και Επιχειρηματικότητας του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας διοργανώνουν το Συνέδριο Ολοκλήρωσης του ευρωπαϊκού προγράμματος CReativity in Action to promote YOung enteprerNeurShip (CRAYONS) και Βιωματικό Σεμινάριο (workshop) Ανάπτυξης Επιχειρηματικής Ιδέας με τη μέθοδο LEGO® Serious Play®, την Πέμπτη 22 Ιουνίου 2017 και ώρα 3 μ.μ, στις Αίθουσες Β1-Α2, Τμήμα Οικονομικών Επιστημών, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας (28ης Οκτωβρίου 78, πλησίον Στοάς Ματσάγγου, Βόλος).

Η συμμετοχή στο σεμινάριο είναι δωρεάν, με απαραίτητη την ηλεκτρονική δήλωση συμμετοχής. Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας. Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στη συνημμένη πρόσκληση

Δείτε τη σχετική ανακοίνωση καοντας κλικ στο σύνδεσμο εδώ